Čech

Sjetý "tygr" z Česka byl výmyslem Poláků! Fotky vznikly úplně jinde

Sjetý "tygr" z Česka byl výmyslem Poláků! Fotky vznikly úplně jinde
Zdroj: Policie PL

Příběh Marka H. z Liberce, který si po požítí LSD myslel, že je tygr sibiřský a proto se vydal nahý na cestu do temných lesů, si Poláci vymysleli. Fotky ve skutečnosti pocházejí od amerických vědců z Virginie, bližší okolnosti tohoto příběhu ale zatím známé nejsou.

Chtěl se zbavit depresí, tak se Marek H. (21) původem z Liberce posílil LSD. Po požití se ale probudilo jeho "pravé já" a z Marka se stal tygr sibiřský. Chytil stopu a hurá do lesa...

Takový byl příběh, se kterým přišla polská média. Jak se ale ukázalo, šlo o výmysl. Poláci použili fotografie amerických vědců z Virginie, kde nahého člověka opravdu fotopasti zachytily, a příběh si přibarvili. Vymyšlené to měli ale do posledního detailu.


Takhle příběh polská média prezentovala:

Fotopasti v Polsku zachytily nahého muže běhajícího v lesích poblíž hranic. Když záběry viděli lesníci, nevěděli, co si mají myslet a tak nafocený "úlovek" raději předali policii. Ta muže později identifikovala jako Čecha Marka H. z Liberce.Související obsah

Marek se prý chtěl zbavit depresí, a proto si vzal trochu LSD. Droga začala účinkovat prakticky ihned po požití a z muže se stal rázem tygr sibiřský. Prý se v něm probudilo jeho pravé "já". Policistům měl později říct, že chytil stopu a musel se po ní vydat. Podařilo se mu urazit za osm hodin vzdálenost asi 25 kilometrů!

Kdo příběh vymyslel, není jasné. Podle všeho ale autor opravdu pocházel z Polska a měl skvělý smysl pro humor. Historka byla tak detailně a hezky vylíčená, že ani poté, co vyšla najevo pravda, neztratila na kouzle a oblibě. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Čivava snědla cookie s marihuanou! Při pohledu na její obličej neudržíte smích

POZOR: Jizvy na srdci nebo paranoia! Jaké další strašné následky má užívání kokainu?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz