Nehoda

Tragická nehoda na D6: Jeden člověk zemřel, dálnice byla zavřená

Smrtelná dopravní nehoda uzavřela v pondělí brzy ráno ve směru na Prahu dálnici D6. Při nehodě zemřel jeden člověk, další utrpěl těžké zranění. Dálnice byla uzavřena do 10. hodiny

K nehodě došlo krátce po šesté hodině na 14,5 km ve směru na Prahu. Podle mluvčí kladenských policistů Michaely Novákové došlo dokonce ke dvěma nehodám, přičemž jedna měla tragické následky.

"Jedna osoba byla těžce zraněná, druhá utrpěla smrtelné zranění. Ve směru na Prahu je dálnice uzavřena," řekla v 7:30 TN.cz policejní mluvčí Nováková. Po osmé hodině doplnila další informace.

"Řidič osobního automobilu Citroen C2 ročník narození 1964, ze zatím nezjištěných příčin havaroval. Spolu se spolujezdcem zajišťovali místo dopravní nehody, když do nich narazila jednatřicetiletá řidička vozidla Škoda Octavia," doplnila mluvčí Nováková.

Čtyřiašedesátiletý spolujezdec z Citroenu na místě zemřel, řidiče s vážným zraněním převezla sanitka do jedné z pražských nemocnic.

Policisté odkláněli dopravu ve směru na Prahu na 25. kilometru na silnici II. třídy 236 přes Kačice a Smečno na dálnici D7. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové byla dálnice uzavřena do 10. hodiny.

Související obsah

Mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík uvedl, že na místě zasahovaly jednotky ze stanic ve Kladně a ve Stochově. Hasiči poskytovali také pomoc řidičce Škody Octavia, která se zhroutila. Na místě nehody jí pomáhala členka posttraumatického týmu středočeských hasičů.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz