Vánoce

Zabalte vánoční dárky snadno a rychle! Parádní NÁVOD

Zabalte vánoční dárky snadno a rychle! Parádní NÁVOD
Zdroj: Profimedia

Vymyslet, nakoupit a zabalit dárky. Pro mnoho lidí noční můra, kvůli které už chtějí mít Vánoce za sebou. Alespoň trochu ulevit od stresu by vám mohlo tohle instruktáží video. Dárky podle něj zabalíte za pár sekund.

Někteří lidé si s ním rádi vyhrají, pro většinu lidí ale bývá balení vánočních dárků opravdu náročné. Než se desítky věcí ukryje do papíru, může to trvat celé hodiny. S tím vám pomůže následující video, podle kterého zabalíte dárek za pár sekund.

Nahrávka, která údajně vznikla v jednom z japonských obchodních center, se začala internetem šířit před několika lety. Teď ho znovu objevil zábavní web boredpanda.com. Muž na něm zabalí jednu věc za 12 vteřin. Údajně jde o zaměstnance krámku, kde balí dárky na počkání.

 

Související obsah

Pokud jste za tak krátkou dobu nestihli pochopit, jak to Japonec dělá, podívejte se i na další video. Podle něj už to zvládne opravdu každý - stačí dostatečně velký papír, lepící páska a trocha zručnosti. Vánoční dárky tak budete mít během chvilky hotovy.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Píše se na Deník.cz