Magazín Víkend

VÍKEND: Tereza z Davle dokáže pro fotku svléknout každou ženu

Jiné dívky by si nejspíš pořídili něco na sebe. Hrdinka následující reportáže si za peníze od babičky k osmnáctinám koupila svůj první fotoaparát. Některé její fotografie jsou dobře známé, ale jen málokdo zná její příjmení. Tereza z Davle ví, jak ženu vyfotit nahou tak, aby provokovala i okouzlila.

Její fotky jsou občas neostré nebo netradičně komponované a většinou jsou na nich ženy. Svlečené ženy. Představujeme vám fotografku aktů Terezu z Davle. Na focení i do temné komory se za ní vypravil Aleš Vašíček.

Další reportáže z magazínu Víkend najdete ZDE.

TN.cz / vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Magazín Víkend

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz