Pes

Nelida vyhodil fenku a štěně do lesa. Ujmete se jich?

Nelida vyhodil fenku a štěně do lesa. Ujmete se jich?
Zdroj: facebook

Několik kilometrů od nejbližšího lidského obydlí vyhodil na začátku tohoto týdne na Jablonecku neznámý kruťas fenku s přibližně dvouměsíčním štěnětem a ponechal je osudu.

Štěňátko podle všeho zachránila jeho zvědavost, protože vykouklo z lesa právě ve chvíli, kdy kolem projíždělo auto. Posádka vozu odhozené mládě zpozorovala, vytáhla z podrostu a odvezla do jabloneckého útulku Dášenka.


To ovšem nebyl konec příběhu. Zachránci štěněte totiž nedaleko zahlédli ještě dalšího psa, toho se jim ovšem nepodařilo najít a přivolat.


Související obsah


Do lesa se tak vypravili pracovníci útulku, kteří ovšem ani po hodinovém hledání neslavili úspěch. A protože se stmívalo, odešli z lesa u obce Koberovy s nepořízenou.
 

Celý příběh má ovšem šťastný konec. Fenka totiž nezůstala nepolapitelná příliš dlouho. Ve středu ji do útulku přivezl muž, který bydlí asi kilometr od místa, kde byla naposledy viděna. Oba psí "trosečníci" nyní čekají v útulku na nové páníčky.Pokud byste se chtěli těchto nebo dalších pejsků ujmout nebo útulek podpořit, volejte na telefonní číslo 606 472 619. Peněžní příspěvky můžete směřovat na účet 78-5801360287/0100.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz