Bungee jumping

DRSNÉ VIDEO: Zabil se při bungee jumpingu, měl s ním skákat i syn!

DRSNÉ VIDEO: Zabil se při bungee jumpingu, měl s ním skákat i syn!
Zdroj: YouTube.com

Před očima svých blízkých skočil v Sao Paulo z mostu a přišlo to, co nikdo nečekal. Lano na bungee jumping bylo příliš dlouhé, Fabio Ezequiel de Moraes (36) přišel o život. Chvíli před smrtí ještě přesvědčoval syna (6), ať skáče s ním.

Fabio miloval dobrodružství a tato vášeň se mu také stala osudnou. Z rodinného výletu se kvůli jednomu jeho odvážnému rozhodnutí stala tragédie obřích rozměrů. Otec od rodiny zemřel při bungee jumpingu.

Lano, kterým Moraese připevnili, totiž nebylo správně přizpůsobené jeho potřebám. Letěl celkem 40 metrů, než kvůli příliš dlouhému lanu minul plánované místo a hlavou narazil do země. Na videu je celý tento seskok zachycený i s tragickým koncem, není ale pro osoby citlivé povahy.

Související obsah

Tragédie mohla být o to větší, že muž původně neměl v plánu skákat sám. K adrenalinu přesvědčoval i svého šestiletého syna. Ten ale nakonec dostal strach a seskok nechal na svém odvážném tatínkovi. Ačkoliv tak chlapeček stál pevně nohama na zemi, seskok ho stejně neskutečně vyděsil a zasáhl. Jeho táta zemřel po převozu do nemocnice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Televizní hvězda se zabila v přímém přenosu! Nezvládl seskok padákem

Smrt v přímém přenosu: Slavnému televiznímu kuchaři se neotevřel padák

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz