Domácí

Pomozte dopadnout devianta: Muž na Orlickoústecku obtěžuje děti!

Neznámý muž se na Orlickoústecku obnažuje na veřejnosti. V některých případech k tomu podle všeho došlo i v přítomnosti dětí. Nyní po něm pátrá policie.

K incidentům mělo podle policistů dojít na Králicku v okrese Ústí nad Orlicí. Neznámý muž se pohybuje v automobilu stříbrné barvy a na veřejně přístupných místech se obnažuje. "Ve dvou případech se dostal do nepřímého kontaktu s dětmi. Jeho chování vůči nezletilým mělo sexuální podtext," sdělila policejní tisková mluvčí Lenka Vilímková.

Detaily nechce policie s ohledem na věk dětí zveřejňovat. Veřejnost ale prosí o pomoc s případnou identifikací muže. Ten by měl být ve věku kolem 35 let, silnější postavy a s tmavě hnědými krátkými vlasy, které má na bocích vystříhané. Podle popisu policistů by měl deviant mít výraznější oči, někdy nosí neoholené strniště tmavých vousů, jindy je do hladka oholen.

Související obsah

"Mluví plynule česky. Oblečen byl do modrého oděvního svršku. Vozidlo mělo na přední kapotě znak modré barvy a vzadu kulatá světla," popsala detaily mluvčí Vilímková. Pokud má kdokoliv k případu jakoukoliv informaci, policisté ji přivítají na lince 158 nebo na telefonních číslech 974 580 721 případně 974 580 320.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Do Česka zavítal tchajwanský ministr, Čína protestuje

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) se ve středu setkal s tchajwanským ministrem Josephem Wu. Jednali o obchodní spolupráci a o kybernetické bezpečnosti. Setkání kritizovala Čína. "Podstata a vlivy takového jednání jsou neblahé. Čínská strana to silně odsuzuje a vyjadřuje rozhodný nesouhlas a učiní legitimní a nezbytné kroky," uvedla v prohlášení čínská ambasáda.

Krátká zpráva

Policie prověřuje lidi okolo prezidenta Zemana

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřuje lidi z okolí prezidenta Miloše Zemana, zda se nedopustili neposkytnutí pomoci a padělání a přisvojení pravomoci úřední osoby. Informaci přinesl portál Aktuálně.cz.

Píše se na Deník.cz