Toreadorka

Trpasličí toreadorka dráždila býka, znásilnil ji před zraky dětí! VIDEO

Po zhlédnutí videa z humorné show pro děti ve Španělsku už zřejmě nikdo nebude pochybovat o tom, že korida je opravdu zvrhlou zálibou. Tentokrát však ke zděšení diváků nekrotila toreadorka rozvášněného býka, ale on ji. "Naskočil" na ni přímo před zraky zděšených dětí i rodičů.

Mělo jít o představení plné legrace, nebezpečí a vzrušení, při kterém se divákům bude tajit dech. A to se opravdu povedlo. Diváci šokovaně sledovali souboj mezi trpasličí toreadorkou a rozvášněným mladým býkem. Před zraky zděšených dětí a rodičů se ale odehrála děsivá scéna, na kterou nebyli připraveni ani samotní organizátoři.

Liliputánka v barevném kostýmu poskakovala sem a tam a mávala kolem sebe červeným hadrem, který měl býka vydráždit. A zvíře se opravdu rozvášnilo. Když se vrhlo na toreadorku, dav zašuměl překvapením.

Související obsah

Žena ztratila rovnováhu i kontrolu nad celou situací, býček na ni celou svou vahou ulehl a začal ji znásilňovat přímo před zraky rodin s dětmi.

Toreadorka proti mohutnému zvířeti neměla šanci a musela si řádění býka nechat líbit. Záchrana přišla až v podobě dalších dvou účastníků představení, kteří ji rychle přispěchali na pomoc.

Ačkoliv už od incidentu uběhlo několik let, malá toreadorka na ponižující vystoupení zřejmě už nikdy nezapomene. To samé se ale nedá říct o lidech, kteří video viděli a nyní ho opět vzrušeně připomínají.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rodiče našli kresby své malé dcerky a polilo je horko! Ihned zjistili, co hrozného se jí stalo

ODHALENÍ: Film nominovaný na Oscara provází děsivé tajemství! Herečce znásilnění zničilo život

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz