Zajímavosti

Tají nám UFO? Astronaut na ISS skryl podivný světlý objekt

Lovci UFO mají další senzaci, během výstupu do vesmíru při výměně baterií na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) našli nadšenci na záběrech záhadné blikající světlo, které následně astronaut zakryje rukou.

Nadšenci do hledání UFO mají další senzaci, která rozvířila diskuzi na téma mimozemského života. Během výměny baterií na ISS se na záznamu objeví záhadné blikající světlo, které při průletu výrazně mění směr. Ve chvíli, kdy se znovu objevuje, dá na místo astronaut ruku.

Podle lovců UFO Secureteam10 jde o jasný důkaz toho, že se nám vláda snaží existenci mimozemského života zatajit. "Pravděpodobně mu někdo z pozemního řízení říká, aby tu kameru otočil a nezabíral toto UFO," komentuje autor sestříhaného videa.

Související obsah

Nadšení ze záběrů nesdílí všichni. "Všechny živé přenosy mají zpoždění pro případ, že by se něco stalo. Kdyby to bylo skutečně UFO, vypnuli by přenos ještě předtím, než bychom cokoliv viděli," uvádí jeden z diváků v diskuzi.

Záběry pochází z druhého letošního výstupu do vesmíru. Na začátku letošního roku začala na ISS výměna baterií, v pátek 6. ledna se mimo bezpečí ISS vydali Peggy Whitsonová a Shane Kimbrough, kteří během více než šesti a půl hodiny nainstalovali adaptéry potřebné pro výměnu baterií.

Posádka podruhé opustila stanici 13. ledna a úspěšně provedla všechny požadované operace. Tohoto výstupu se učastnili Shane Kimbrough a Thomas Pesquet, který velice detailně zaznamenává celou svou vesmírnou misi.

"Je to neuvěřitelný pocit být svým vlastním vesmírným objektem," popsal Pesquet své pocity u fotky s názvem "Nezbytná kosmická selfie".

NEPŘEHLÉDNĚTE:

REVOLUČNÍ OBJEV: Lovci UFO našli v poušti obrovský pařát se třemi prsty! Nic takového ještě neviděli

FOTO: Vědci NASA objevili na Marsu další projev civilizace! Mají nový velký důkaz
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz