Penis

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO
Zdroj: Profimedia

Mexičan se může chlubit největším penisem na světě, sex ale mít nemůže. Zmenšení ale razantně odmítá. Je na svůj úd náležitě hrdý a o rekord nechce přijít. Obrovské přirození ale nemá od přírody, jednoduše si ho "vytahal".

Muž s nejdelším penisem na světě odmítl operaci, která by mu zmenšila přirození. Mužnost 54letého Roberta Esquivela Cabrery z mexického města Saltillo měří téměř půl metru. I v klidovém stavu se dotýká jeho kolene, což je vidět i přes kalhoty.

"Jsem slavný, protože mám největší penis na světě. Jsem s ním spokojený. Nikdo jiný takový nemá," prohlásil pro britský deník Daily Mail. Když ale fotografii viděli lékaři a Mexičana prohlédli, doporučili mu zmenšení 48centimetrového pyje.

"Jeho přirození by mělo normální tvar, nedělalo by mu starosti a on by mohl mít normální sexuální vztahy i děti," prohlásil doktor Jesus David Salazar Gonzales. Lékaři chtěli, aby se Robert nad operací alespoň zamyslel, ten ale okamžitě odmítl.

Pozor! Galerii by si měli prohlížet lidé starší 18 let.

 

"Cítí se výjimečně. Je to něco, co ho odlišuje od zbytku světa," vysvětlil doktor. Jako teenager byl Mexičan délkou svého penisu doslova posedlý. Aby si ho zvětšil, dával na něj závaží, až se úd prostě vytahal. Teď mu ale způsobuje zdravotní i osobní problémy.

 

Související obsah

Robert často trpí záněty močových cest. Navíc nemůže spát na břiše a penis si musí odkládat na polštář. O sex se pokoušel dvakrát v životě. První žena utekla hned, jak monstrózní penis uviděla. S druhou se o styk alespoň snažili, ale velmi rychle přestali, protože ji to bolelo.

Mnoho lidí fotografiím stále nevěří a myslí si, že jde o podvod. Robert takové čtenáře vyzval, aby se přijeli podívat naživo. Muž má ale problém najít si zaměstnání a od státu dostává každé čtyři měsíce finanční podporu. Ta mu prý nestačí, ale i tak by svůj život neměnil.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHLAPI POZOR: Je váš penis nakřivo? Může to znamenat vážnou nemoc!

KONEČNĚ! Urolog přišel s revolučním řešením, jak mužům zvětšit penis! Stačí si vybrat velikost

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz