Asteroid

Zkáza planety se blíží! Asteroid za měsíc trefí Zemi, varuje astronom

Zkáza planety se blíží! Asteroid za měsíc trefí Zemi, varuje astronom
Zdroj: Profimedia

Už příští měsíc zasáhne naši planetu obří asteroid, který napáchá obrovské škody a způsobí sérii apokalyptických tsunami. Alespoň to tvrdí ruský astronom.

Ničivý asteroid, který podle konspirátorů naši planetu zasáhne už příští měsíc, má označení 2016 WF9 a má v průměru přibližně tři čtvrtě kilometru (odhady kolísají mezi půlkilometrem a tisíci metry).


Vesmírný objekt samozřejmě monitoruje i NASA. Ta podle britského Daily Mailu uklidňuje, že vesmírný balvan Zemi mine a to o celých 50 milionů kilometrů. Proletět má 25. února.


Jenže ruský astronom Djomin Damir Zacharovič tvrdí, že NASA lže a asteroid Zemi trefí. Při dopadu prý může zničit celá města nebo způsobit obří, nezvykle ničivé vlny tsunami.


Související obsah


Zacharovič také prohlásil, že asteroid pochází z mýtické planety Nibiru z okraje naší sluneční soustavy. Nibiru má podle jiné konspirační teorie už letos narazit do Země a vyhladit veškerý život.


Podle NASA jsou ovšem historky o Nibiru a dalších toulavých planetách jen zkazky, které nemají žádný reálný základ. Daily Mail navíc upozorňuje, že Zacharovičovo jméno se objevilo teprve před několika měsíci právě ve spojitosti s planetou Nibiru a zvěstmi o konci světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ STUDIE: Jak dlouho bychom přežili při katastrofě? Z výsledků budete přímo jásat!

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Co předpověděl Nostradamus lidstvu? Jeho vize se plní

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz