Lupič

Lupič přepadl večerku, dostal výprask vlastní zbraní! VIDEO

Ačkoliv jeho loupež měla do profesionality hodně daleko, sokolovští kriminalisté stále nemohou vypátrat troufalce, který v prosinci přepadl chodovskou večerku. Nyní prosí o pomoc veřejnost. Poznáváte muže na videu?

K incidentu došlo 18. 12. 2016 v době od 20:45 do 21:15 hodin v Chodově. "Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil do místní večerky, v ruce držel tonfu a přistoupil k majiteli, který seděl u pokladny, s tím, že chce peníze. To několikrát opakoval a pokusil se z regálu vzít cigarety," vysvětlila policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Maskovaného muže ale vyrušil pomocník prodavače, který na něj nečekaně zakřičel. Když se na něj útočník otočil, majitel prodejny se na něj vrhnul a jeho jedinou zbraň - obušek s kolmou rukojetí, mu vytrhl z ruky. Z lovce se tak obratem stala lovená zvěř.

Muž několikrát dostal obuškem po zádech, rychle se dal na útěk. "Majitel prodejny ho začal pronásledovat a po chvíli ho dostihl. Poté mezi nimi došlo k potyčce, během které pachatel vytáhl nůž a ohrožoval s ním majitele prodejny. Ten od něj nakonec raději poodstoupil a pachatel utekl směrem k rybníku Bahňák," dodala Krejčí.

Související obsah

Policie teď žádá o pomoc veřejnost. Poznáváte muže na videu? Volejte linsku 158!

Muž je asi 180 centimetrů vysoký a silnější postavy, na sobě měl šedé tepláky a šedou mikinu, na hlavě kšiltovku tmavé barvy a přes obličej šátek. Hovořil česky bez přízvuku nebo vady řeči.

"Policejní komisař ve věci zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, za který v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na deset let," uzavřela Krejčí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz