Domácí

Gott propadl selfie! Podívejte se, kam vyrazil s manželkou na výlet

Gott propadl selfie! Podívejte se, kam vyrazil s manželkou na výlet
Zdroj: facebook

Zlatý slavík Karel Gott je další, kdo "propadl" takzvané selfie mánii. Napsal to svým fanouškům na sociálních sítích. Na fotografii nechybí ani jeho manželka Ivana. Společně vyrazili na hrad v Trenčíně.

Oblíbený zpěvák Karel Gott nepatří mezí hvězdy, které se dělí o fotografie na sociálních sítích každý den. O to více jeho fanoušky nové příspěvky těší.

Zpěvák vyrazil o víkendu na Slovensko. S manželkou Ivanou zavítal na středověký hrad v Trenčíně, odkud si odvezl také selfie.

"Tak už i já jsem propadl selfie. Na Trenčínském hradě," napsal Gott k fotografii na Facebooku. Fotografii okomentovaly stovky uživatelů: "Když je člověk v tu danou chvíli šťastný, tak proč to nezvěčnit a podělit se i s ostatními. Krása života je i o těchto drobnostech. Přeji pevné zdravíčko mistře a rodině jen to nejlepší," napsala jedna z fanynek.

 

Související obsah

Návštěva zpěváka potěšila i zaměstnance hradu: "Dnes Trenčínský hrad poctil návštěvou maesto Karel Gott. Spolu se svou manželkou obdivoval výstavu obrazů v přízemí zrekonstruované části kasáren a během návštěvy se nám svěřil, že je přímo na hradě poprvé," napsali zaměstnanci slovenské památky na sociálních sítích.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz