Smrtí skončila rychlá jízda devětadvacetiletého řidiče na jihu Moravy. Šofér dostal smyk, vyletěl ze silnice a narazil do stromu takovou silou, že ho pokácel.
Volkswagen Passat havaroval v úterý večer mezi obcemi Nesvačilka a Těšany. "Devětadvacetiletý řidič tam pravděpodobně ve vysoké rychlosti dostal po projetí levotočivé zatáčky smyk, následně vjel mimo komunikaci a narazil levou částí vozidla do stromu," říká policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Šofér zůstal v hrůzně zdemolovaném vraku auta zaklíněný a i když záchranáři dělali všechno, co mohli, nedokázali vážně zraněného mladíka oživit. Zemřel na místě.
Související obsah
Fotografie pořízené na místě ukazují, že náraz musel mít obrovskou sílu - z passatu zůstal neporušený v podstatě jen volant a srážka byla osudná nejen pro řidiče, ale i pro strom, do kterého vůz narazil.
Přivolaní policisté dokonce při vyšetřování nehody zjistili, že volkswagen má už rok propadlý techničák a na silnici tak vůbec neměl být.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz