Zahraničí

Opilá máma nabourala opilou dceru! Jejich reakce je kouzelná

Opilí řidiči jsou postrachem všech účastníků silničního provozu a někdy jsou jejich nehody skutečně kuriózní. Nejinak tomu bylo i v případě nehody dvou osobních aut v Prešově na Slovensku. Policisté zajistili řidičky obou aut, obě byly opilé, obě nesou stejné jméno a co policisty překvapilo nejvíce, šlo o matku a dceru.

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách se v Prešově srazila dvě osobní auta, uvádí TVNoviny.sk. Auta se srazila na křižovatce, když z vedlejší silnice odbočovala na hlavní. K nehodě po chvilce dorazila policejní hlídka.

První překvapení pro policisty bylo, že se jedná o matku (62) s dcerou (35), obě se jmenují Beáta. Druhé překvapení přišlo ve chvíli, kdy jim policisté změřili množství alkoholu v krvi. Matka, která pracuje jako oční lékařka, nadýchala podle TVNoviny.sk 1,81 promile a dcera 1,58 promile.

Proč za volant sedly opilé a kam vlastně mířily, odpovědět nechtěly. Policisty i přesto překvapil jejich přístup. Matka bez problémů přiznala, že si před jízdou dala vodku.

Související obsah

Když se policisté ptali, jestli je podle nich normální sednout za volant pod vlivem alkholu, odpověděla dcera: "Je! Na východě je!"
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DÉMON ALKOHOL: Opila se, vzala do ruky mobil a odeslala zprávu. Komu? To vám hlava nepobere

SEZNAM, V KTERÉM SE NAJDETE: Existují čtyři druhy opilců. Který z nich jste vy?

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz