Zahraničí

Noční můra každé matky! Chlapec zemřel v obchodě s oblečením!

Noční můra každé matky! Chlapec zemřel v obchodě s oblečením!
Zdroj: facebook.com

Desetiletý chlapec zemřel při tragické nehodě v obchodě s oblečením. Spadl na něj kus těžké bariéry u pokladen. Zraněné dítě bylo ihned převezeno do nemocnice, tam ale bohužel podlehlo vážným zraněním hlavy.

Smrtí malého Kadena Reddicka skončil nákup oblečení, na který šel se svou matkou v anglickém nákupním centru Oracle v Readingu. Na malého školáka spadl v prodejně oblečení značky Topshop kus "těžké zábrany", která ho udeřila do hlavy.

Na místo okamžitě vyrazili záchranáři. Ochranka prodejny vyvedla všechny nakupující ven. Podle očitého svědka byli přítomní v šoku. "Každý odcházel se slzami v očích, bylo to strašně," řekla svědkyně britskému deníku The Sun.

Chlapeček byl v bezvědomí, když ho odvezli do nemocnice. O hodinu později ale zraněním podlehl. Jeho smrt je momentálně předmětem vyšetřování. "Zábrana, které na chlapce spadla, měla být pevně připevněná do podlahy," potvrdil médiím jeden ze zaměstnanců prodejny pod zárukou anonymity. Nyní byly zábrany odstraněny ze všech Topshop obchodů.

Související obsah

Rodina je ze smrti milovaného chlapce úplně zničená. "Kaden byl milující a zábavný. Miloval plavání, klidně skočil i do úplně studené vody. Kdo ho znal, ho měl rád. Všem teď zůstane jen prázdná díra v srdci. Náš dům je bez něj úplně prázdný," prohlásila zničená matka.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz