Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář: Odlitky masek už jsou hotové! Poznáte soutěžící? VÝZVA

Tvoje tvář: Odlitky masek už jsou hotové! Poznáte soutěžící? VÝZVA
Zdroj: TV Nova

Už v neděli startuje třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Osmička zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší výkony. V rámci příprav museli všichni podstoupit odlévání masek. Toho se řada z nich velmi obávala.

Během odlévání masek mají účinkující kompletně zalitý obličej silikonem a následně i nánosem sádry, která postupně na obličeji tvrdne. Není proto divu, že se této fáze soutěže účinkující show Tvoje Tvář má známý hlas 3 velmi obávali.

Po celou dobu mohou dýchat pouze nosem, ale i prožívat klaustrofobické stavy. Nikdo z celé osmičky soutěžících naštěstí neměl s odléváním problém. Tatiana Vilhelmová během příprav telefonovala a dokonce se i najedla, nervozita u ní nebyla vůbec znát.

Odlitky masek jsou nutností v případě, když musí soutěžící projít náročnou proměnou, která se neobejde bez kosmetických úprav nosu, tváře nebo rovnou celého obličeje. V tomto případě použijí maskéři právě tuto odlitou masku.

Související obsah

Jak se masky povedly, uvidíme už v neděli při vystoupení Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely.

V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Ivu Pazderkovou. V každé epizodě usedne do poroty speciální host. Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas v neděli od 20:20 na Nově.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz