Tchyně

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Z romantického vztahu Jiřího a Petry Paroubkových zůstaly jen trosky. Manželce expremiéra vadilo, že se její muž chce vrátit zpět do vrcholné politiky. S ohledem na tohle a několik dalších problémů se proto rozhodla se svým mužem rozejít - a to prostřednictvím dopisu. Paroubek se ale odmítl smířit s tím, že ho manželka nechce a zveřejniljejich společnou soukromou korespondenci.

Petra Paroubková měla před dvěmi lety velké zdravotní problémy, prodělala mrtvici a od té doby ji trápí výpadky paměti. Paroubek tvrdí, že se změnila, dlouhodobě prý trpí depresemi a bere silné léky. Matka Petry mu údajně vyčítala, že by měl brát na nemocnou ženu ohled. A problém viděla i v tom, že se Paroubek stýká se svou bývalou ženou Zuzanou a že měl také využít faráře, aby svou tchyni usměrňoval.

Související obsah

"Dokonce zneužíval to, že jsem věřící, angažoval husitského biskupa, kterého posílal za mnou k nám - aby mě přesvědčil, jak se mám chovat," řekla v rozhovoru pro Expres.

"My jsme si všechno vysvětlili a ještě vysvětlíme. Pro tchyni i mě je prioritou zachování vztahu manželství," svěřil se dnes Paroubek. A k velkému překvapení všech se dočkal zastání i u tchyně. "My jsme spolu osobně mluvili a viděla jsem, jak je na tom on. Mluvili jsme otevřeně a myslím, že je přímý a upřímný jako já. My dva si nemáme, proč lhát," sdělila.

Petra Paroubková je teď momentálně u svého otce. Podle její matky to ale není dobře. Proč si to myslí, vám řekneme v další části rozhovoru, který odvysíláme ve zpravodajské relaci TN2 dnes večer ve 22:00 na stanici Nova2.

Michal Čoudek/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz