Domácí

Mladík v Liberci zmizel po večírku, 2 měsíce ležel pod sněhem

Mladík v Liberci zmizel po večírku, 2 měsíce ležel pod sněhem
Zdroj: TV Nova

Policisté odvolali pátrání po Milanovi S., který byl nezvěstný od poloviny prosince, kdy se nevrátil domů z firemního večírku. Podle všeho usnul ve vnitrobloku v centru Liberce a pak ho nejspíš zavál sníh. Policie v neděli objevila jeho tělo.

Pátrání po Milanovi S., které policisté vyhlásili v prosinci, když se nevrátil z firemního večírku, bohužel skončilo tragicky. Muž podle všeho usnul v zapadlé uličce, následně ho zavál sníh. Ten na stinném místě roztál až v neděli.

Milan S. vyrazil na firemní večírek, naposledy ho viděli jeho kolegové 17. prosince kolem 2. hodiny ráno, poté se po něm slehla zem.

"Na základě oznámení zrealizovali policisté několik pátracích akcí, hovořili s více jak čtyřmi desítkami osob z řad rodiny, známých, spolupracovníků. Opakovaně se prováděla lokalizace mobilního telefonu, ověřoval se pohyb na bankovním účtu, prostřednictvím médií byla požádána o spolupráci i veřejnost. Vše ale bylo negativní," sdělila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Oteplení ale přineslo smutnou zprávu a odhalilo jeho tělo v ve vnitrobloku v centru Liberce. Pitva vyloučila, že by na jeho smrti nesl podíl někdo jiný

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz