Domácí

Peníze pro paterčata rychle mizí. Děti využijí i věcné dary. SEZNAM

Peníze pro paterčata rychle mizí. Děti využijí i věcné dary. SEZNAM
Zdroj: Profimedia

Po nedorozumění s klubem zaštiťujícím veřejnou sbírku pro rodinu paterčat leží přes půl milionu na účtu pražského magistrátu. Rodina se opět ocitla v obtížné situaci, štědří dárci se i tak snaží pomoci. Lidé ale nemusí pomáhat jen finančně, paterčata potřebují celou řadu věcí, které možná někomu leží doma, aniž by je někdy v budoucnu využil. "Vaše pomoc je pro nás nedocenitelná," děkuje rodina pod seznamem toho, co se již podařilo vybrat.

Již od narození paterčat probíhá veřejná sbírka "Pomoc rodině s paterčaty", kterou zaštiťuje Rodinné centrum Milovice. Jen v loňském roce se podařilo díky štědrým dárcům vybrat téměř 91 tisíc korun, za což je rodina neskonale vděčná.

"Děkujeme všem dárcům. Bez Vaší pomoci bychom chod domácnosti finančně nezvládli," vyjadřují svůj vděk rodiče paterčat. Nedocenitelná pomoc ale nemusí přijít pouze v podobě financí, pomoci rodině můžete zasláním celé řady věcí.

Vzhledem k tomu, že paterčata rostou, je potřeba velké množství oblečení, aktuálně paterčata nosí velikost 104 - 110, jakékoliv oblečení ve velikosti 110 - 116 - 122 pomůže, posílat mohou dárci i větší oblečení. Starší Antonio nosí oblečení ve velikosti 140 - 146 - 152.

"Děkujeme za všechny pozdravy a vánoční dárky pro naše děti. Díky Vám se podařilo sehnat především oblečení pro děti, ale i pomůcky na Vv, boby, starší šicí stroj a spoustu malého Lega pro Antonia," vyjadřují svou vděčnost rodiče paterčat.

Související obsah

Své dary můžete posílat na adresu Rodinného centra v Milovicích, rodina pod adresou dodává: "Prosíme, abyste do balíčku vložili email, či adresu, abychom Vám mohli poděkovat."
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz