Výměna manželek

Andrea se ve Výměně manželek totálně zhroutí! Ukončí to? VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi a zda se dokáže Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchyní v domě.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Mnichova Hradiště, kterou tvoří Paulína (33), Luboš (34), synové Dominik (15), Luboš (2) a dcera Jiřinka (1). Na druhé straně se seznámíme s Andreou (39), Jaroslavem (52), syny Lukášem (16), Patrikem (12), Filipem (10) a matkou Jaroslava Martou (77), kteří žijí v Oslavanech.

Už na samém začátku Výměny manželek se ukáže, že Andrea, která je ženou v domácnosti, naprosto nic nezvládá. Její náhradní manžel je z ní zoufalý. Musí se sám starat o děti a dělat i ostatní práce. A když uvaří oběd, zjistí, že ani ten se moc nepodařil.

Související obsah

Celá situace zajde tak daleko, že Andrea požádá produkci o telefonát se svým manželem, ve kterém mu oznámí, že chce předčasně Výměnu manželek ukončit. Jak to celé dopadne?

Sledujte Výměnu manželek už dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série najdete na VOYO.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz