Znásilnění

Znásilnil dceru, protože byla lesba! Chtěl ukázat, že sex s muži je lepší

Znásilnil dceru, protože byla lesba! Chtěl ukázat, že sex s muži je lepší
Zdroj: Thinkstockphotos

Nechutný případ řešil soud v britském Warwicku. Poté, co se 16letá dívka svěřila svému otci, že je lesbička, muž ji brutálně znásilnil. Chtěl jí prý ukázat, že takový sex je lepší než ten se ženami. Několikrát napadl i svou další dceru.

Čtyřiapadesátiletý zvrhlík, jehož jméno média nemohou zveřejnit kvůli ochraně obětí, čelil obvinění ze znásilnění dvou svých dcer. Nechutné útoky se odehrály už v 80. a 90. letech, až teď ale byly obě ženy schopny promluvit a otce obvinit.

Nejdříve muž sexuálně obtěžovat první dceru, zneužíval ji od jejích jedenácti let. "Navždy ji to ovlivnilo. Když poté utekla z domova, myslela si, že její sestra bude v bezpečí. On ji ale poznamenal úplně stejně, což si starší dcera vyčítala," uvedl podle portálu Mirror soudce Andrew Lockhart.

Když bylo mladší dceři šestnáct let, zjistila, že ji přitahují ženy a bojovala se svou identitou. "Rozhodla se otci svěřit. On ale reagoval nekontrolovaným vztekem a rozhodl se ji znásilnit, aby ukázal, že sex s muži je lepší než se ženami. Bylo hrozné poslouchat její výpověď," dodal Lockhart.

 

Související obsah

Soudce uložil muži 21 let vězení a k tomu ještě pětiletou podmínku. Musí si odpykat nejméně dvě třetiny trestu, než bude moci zažádat o předčasné propuštění. Zároveň bude do konce života zapsán na seznamu násilníků.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz