Nemoc

Kráska začala nekontrolovatelně tloustnout. Kvůli vážné nemoci

Kráska začala nekontrolovatelně tloustnout. Kvůli vážné nemoci
Zdroj: Profimedia

Byla krásná a úspěšná, ze dne na den se ale změnila k nepoznání. Vicki Perezová kvůli vážné nemoci začala rapidně přibírat, každý den přitom chodila do posilovny. Lékaři jí diagnostikovali nádor na mozku.

Každý den chodila do posilovny, cvičení bylo její vášní a účastnila se dokonce fitness soutěží. "Zůstala jsem v šoku, když jsem si všimla, že mi natéká obličej a ruce i nohy mi opuchly, jako by zadržovaly vodu," popsala nepříjemný zážitek Vicki. "Musela jsem nosit pánské boty a oblečení mi bylo malé. Styděla jsem se vyjít z domu," dodala.

Poprvé si všimla, že přibírá, v říjnu 2015. Tehdy vážila 59 kilo. V únoru následujícího roku se jí na rukou objevila vyrážka. "Myslela jsem si, že je to alergie, ale druhý den jsem nemohl dýchat," vzpomínala. Odvezli ji do nemocnice s anafylaktickým šokem. Za necelý rok stihla přibrat 19 kilo!

Po sérii testů jí lékaři diagnostikovali Cushingův syndrom, který vzniká nadměrným působením vysokých hladin kortizolu v těle. Dlouho ale nemohli přijít na to, co ho způsobilo. Nakonec jí zjistili nádor na mozku. "Nevěděla jsem, jak dlouho nádor mám, myslela jsem, že umřu," svěřila se Vicki.

Související obsah

Operaci podstoupila v červnu a ihned na sobě pocítila změnu. "Dva dny od operace byly moje nohy zase normální. Rekonvalescence byla těžká, musela jsem se znovu učit chodit," popsala. Dodnes se jí podařilo zhubnout na 68 kilo. "Jde to pomalu, ale vidím, že se můj stav postupně zlepšuje," řekla neochvějně Vicki.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz