Spor

Hlína u dveří, rozbité vybavení. Válku sousedů řeší policie

Válka sousedů se odehrává v Horní Orlici na Orlickoústecku. Dva muži si tam dělají naschvály. Jeden druhého obviňuje ze zničení interiéru obytné buňky včetně veškerého zařízení a z navezení hlíny přímo před domovní vchod.

Došlo dokonce i na fyzické napadení, jeden z nich po něm skončil v nemocnici. Do případu už se vložila i policie.


Tam, kde si hrály děti, je teď lepší raději vyrazit v holínkách. O tohle nadělení se postaral obsah hasicího přístroje. Prášek zničil veškerou elektroniku, poničená je televize, nebo satelitní přijímač.


Pachatel rozbil okno obytné buňky a klimatizaci. Udělal škodu za sto tisíc korun. Podle jejího obyvatele za touhle spouští stojí majitel vedlejšího pozemku.


"Chce to prodat a to mi řekl, že se mnou to prodat nemůže, přitom nejsem na jeho pozemku," má jasno Jaroslav Čeřen. Soused ale popírá, že by za zkázoustál právě on.


Související obsah


Soused začal chovat ryby, pan Čeřen se mu o ně staral. Tehdy sousedská idylka, dnes boj o to, kdo na toho druhého naplive více špíny.


Spor ukazují i dva dny staré záběry. Dva muži drží třetího a tím je pan Čeřen. Je to boj o elektrický kabel, který napájí jeho buňku. Jenže vede přes sousedův pozemek a jeho vlastník ho chce vykopnout. Po potyčce skončil pan Čeřen v nemocnice. Prý se zlomeným žebrem.


Tenhle sousedský incident policie vyšetřuje. Naschvály ale zřejmě pokračují dál. Majitel vedlejšího pozemku umístil hromady hlíny na hranice své parcely. A to přesně na zápraží obytné buňky.
 

pez, Petr Brzek, TN.cz

K tématu Spor

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz