Uříznutý penis

Muž 10 let odmítal sex, manželka mu provedla něco hrozného

Muž 10 let odmítal sex, manželka mu provedla něco hrozného
Zdroj: Thinkstockphotos

Odmítat sex s vlastní manželkou se šeredně vymstilo jednatřicetiletému Indovi Vedu Prakaeshovi. Manželka, která jej podezřívala z nevěry, jej ve čtvrtek ráno v koupelně omráčila a uřízla mu penis! Včasný zásah lékařů ale muži zachránil život i pohlavní orgán.

Osmadvacetiletá Rita Yadavová žila se svým manželem 11 let. Podle výpovědi na policii, kterou žena po činu učinila, manžel 10 let odmítal mít se svou ženou sex.

"Říkal mi, že mě nenávidí. Denně jsem se hádali a on říkal, že nesnáší, když se na mě musí dívat. Vždycky mi vyhrožoval, že si najde milenku, já jsem zoufale toužila po dítěti," citoval list Daily Mail ženu.

"Prosila jsem ho, ale on říkal, že se bude milovat s někým jiným. Roky jsem byla mučená a už jsem to nevydržela," řekla policistům Rita. Její manžel pracoval jako taxikář, když se ve čtvrtek ráno vrátil z noční směny, zamířil rovnou do sprchy.

Manželé se často hádali

Manželka ho v koupelně překvapila a praštila ho kamenem do hlavy. Když ztratil vědomí, vzala Rita ostrý kuchyňský nůž a muži uřízla penis. Veda pak zamkla v koupelně a šla se udat na policejní stanici.

Když se nešťastník po půl hodině v nesnesitelných bolestech probudil, zavolal si pomoc. Naštěstí jej stihli včas převézt do nemocnice.

Související obsah

"Když ho přivezli do nemocnice, byl v kritickém stavu. Penis byl skoro úplně oddělený, pacient přišel o spoustu krve. Okamžitě jsme ho operovali a dokázali jsme zachránit jak jeho život, tak pohlavní orgán," uvedl chirurg Saurabh Gupta, který Vedu přes pět hodin operoval. Policisté ženu zatkli a obvinili ze způsobení bolestivého zranění nebezpečnou zbraní.

Zarážející je, že k podobnému případu došlo v indické provincii Uttarpradéš také v prosinci. Tam si ale aktéři své role prohodili. Když přišel opilý manžel domů a manželka odmítla mít s ním sex, vzal nůž a penis si sám uřízl.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÁ NEHODA: Muži se při divokém sexu zlomil penis v půlce. To však nebylo to nejhorší...

PANIC JE NANIC: Muž dostal po 40 letech bionický penis! Neuvěříte, jak dopadl jeho první sex

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz