Ulice

Peklo u Liškových: Bedřich přiznal nevěru, reakce Anči byla brutální

Peklo u Liškových: Bedřich přiznal nevěru, reakce Anči byla brutální
Zdroj: TV Nova

Horší než noční můra! Anička Lišková (Ljuba Krbová) v Ulici prožila jeden z nejhorších dnů ve svém životě. Bedřich (Adrian Jastraban), s nímž ustála už nejednu zátěžovou zkoušku, dnes podlehl výčitkám svědomí a přiznal se k nevěře s manažerkou Jindrou (Bohdana Pavlíková), která nezůstala bez následku...

"To dítě s Jindrou čekám já," vyslechla si dnes Anička Lišková větu, která zabolela. A zabolela víc, než by si kdy dříve dokázala představit. Nečekaně prudká reakce jindy klidné Aničky Bedřicha překvapila a jemu je jasné, že pár ranami tenhle trest zdaleka nekončí. Zranil milující ženu, které nebylo dopřáno mít vlastní dítě. A to ještě netuší, jak hluboko ji zasáhl a jakou lavinu negativních emocí v ní spustil. Dnešním dnem začíná v rodině Liškových peklo na zemi.

A jak by se v situaci Aničky zachovala její tvář Ljuba Krbová? "Já jak se znám, určitě bych nevěru neprokoukla a byla bych tou poslední, kdo se to dozví. Tohle máme s Aničkou Liškovou společné. Já také nekoukám za roh a beru všechno, jak je. Někdy jsem překvapená, někdy mile, někdy nemile, jak to život přinese,“ přiznala v reportáži pořadu Volejte Novu s tím, že svou vlastní reakci nedokáže předvídat.

S tou Aniččinou ale souhlasí. "Každý průšvih se dřív nebo později provalí. Ta reakce Aničky je poměrně brutální a asi i nečekaná. Ale ten jeho průšvih je docela velký, takže si myslím, že si zaslouží adekvátní odezvu," dodává Krbová.

Související obsah

Má stejné pochopení i Andrian Jastraban pro svého Bedřicha? "Je to chudák nešťastná. Kdyby to alespoň chtěl, ale on to nechtěl," zastává se své role sympatický herec.

Osudové okamžiky v rodině Liškových viděli diváci seriálu Ulice už dnes na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Přítelkyně Mikiho z Ulice je neskutečná kráska. Podívejte se na její nejsvůdnější fotky!

FOTO: Už víte, po kom je tak krásná? Hvězda seriálu Ulice Míša Maurerová ukázala maminku!

TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?
Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz