Domácí

Muž skočil pod metro podruhé za týden. A zase přežil

Ve stanici metra Florenc na trase B ve středu brzy ráno skočil člověk do kolejiště. Přibližně hodinu probíhaly na místě záchranné a vyprošťovací práce. Provoz metra byl obnoven krátce po sedmé hodině.

"Ve stanici metra Florenc na trase B se zastavila doprava. U pádu osoby do kolejiště zasahují dvě jednotky hasičů," sdělil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

K nehodě došlo podle portálu Dopravního podniku hlavního města Prahy ve středu před šestou hodinou ráno. Provoz metra B byl v úseku Smíchovské nádraží a Českomoravská v obou směrech až do 7:05 zastaven.

"Muž při nehodě utrpěl velmi vážná poranění hlavy a pánve. Už od začátku byl v bezvědomí. Vzhledem k vážnosti zranění ho lékařka musela uvést do umělého spánku," přiblížil vážnost zranění mluvčí pražských záchranářů Dominik Horn.

Hasičům se podařilo muže vyprostit bez nutnosti rozpojit či rozřezat soupravu. Podle pražských záchranářů muž skočil do kolejiště záměrně.

Jednalo se o přibližně čtyřicetiletého cizince. Ten pod metro na Florenci skočil už v pátek, přiblížil Horn. S vážnými zraněními ho tehdy převezli do vinohradské nemocnice.

Související obsah

Tentokrát skončil s vážným poraněním hlavy a pánve v Ústřední vojenské nemocnici.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOK: Hvězda Harryho Pottera bojuje o život po drastické autonehodě. Fanoušci drží palce!

Slavní truchlí: Fotograf celebrit Václav Širc spáchal sebevraždu drsným způsobem! Co se stalo?

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz