Zahraničí

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

Leonie G. (35) vyvolala v ulicích Bangkoku velké pozdvižení, když ji lidé natočili, jak běhá po městě zcela nahá. Po jejích stopách se okamžitě vydala policie, která ji zhruba po kilometru dostihla, uvádí portál Dailymail.

Ženu zadrželi na rušné ulici a okamžitě ji oblékli do sarongu. Žena podle autora záběrů zpočátku nespolupracovala a ani nereagovala na dotazy v thajštině a angličtině. Policistům poté své bizardní chování jednoduše vysvětlila: "Ne, to je OK, nebojte se, jen mi bylo vedro. Jsem v pořádku."

"Leonie nám řekla, že jí bylo vedro a za své chování se omluvila," potvrdil portálu Dailymail policejní kapitán Wiroth Kunchai. Policisté ji následně převezli do jejího hotelového pokoje, kde vyčkávali, protože se báli, že se žena zhroutí.

Související obsah

Ta se místo toho podle portálu Dailymail neúspěšně pokusila znovu o útěk. Kolem půlnoci ji vzali do nemocnice k vyšetření, ale doktoři ji poslali domů, protože nebyla ve vážném stavu. Noc nakonec strávila na policejní stanici, policisté ji poté opět převezli do nemocnice k psychiatrickému vyšetření. Zde má také počkat na pracovníky ambasády.

Leonie G. zadržení ve středu potvrdila telefonicky také portálu Dailymail: "Jsem v pořádku, jestli budete mluvit s mou rodinou, řekněte jim to, ale jsem v pořádku. Dělám si, co chci." Britka se podle všeho pohádala se svojí matkou a vydala se do Thajska.

 

Související obsah

Když rodina poznala svou dceru z fotek, okamžitě kontaktovala ambasádu a vydala se na cestu do Bangkoku, kde se budou snažit věci urovnat. Do Thajska žena přicestovala už 6. března, od té doby o ní nikdo z příbuzných ani přátel neslyšel.

Policejní náčelník Kunchai doufá, že žena na svou rodinu počká, nicméně dodal: "Neudělala nic špatného, můžeme ji propustit ve velmi krátké době." Zmatená turistka pobíhala poblíž ulice Khao San Road, která je plná barů a restaurací a je velmi oblíbená mezi zahraničními turisty.
 

klma, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz