Ryba

Opilci uvízly ve střevech dvě živé ryby! Jedna doplavala až do břicha

Opilci uvízly ve střevech dvě živé ryby! Jedna doplavala až do břicha
Zdroj: Profimedia

Krušná jsou rána opilcova. Tento muž z Číny se navíc kromě kocoviny probudil s nesnesitelnými bolestmi břicha. Až u doktora se zjistilo, že na vině jsou ryby.

Tak na tuhle opici 45letý Číňan jen tak nezapomene. Minulý pátek se vyrazil bavit a vypil toho nejspíš víc, než měl. Všechno by nejspíš zůstalo bez následků, kdyby se mu do cesty nepřipletly dvě mřenky. Chlapa totiž nenapadlo nic lepšího, než si obě ryby strčit do zadku. Informuje o tom čínský web Huanqiu.

Rybám se ale v mužově nitru nejspíš líbilo, vyrazily totiž na plavbu střevy. Když se chlapík ráno vzbudil, na nic si nepamatoval, bolesti břicha ale byly tak silné, že musel k doktorovi. K tomu se přidala horečka a nízký tlak. Na rentgenu pak vyšlo najevo, jak bouřlivou měl noc. A musel na operaci.

Související obsah

 

První rybu, které měřila přes 15 centimetrů, odstranili lékaři bez problémů. Druhou, deseticentimetrovou, ale nemohli najít. Ukázalo se totiž, že prorazila stěnu střeva a uvízla v levé horní části břicha. "Kdyby doplavala ještě dál a poškodila orgány, mohl zemřít," popsal lékař z města Guangzhou. Ryba muži navíc do břicha zanesla infekci. Ve vážném stavu skončil na jednotce intenzivní péče.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz