Ondřej Ruml

TVÁŘ: Tato vystoupení vás dostala nejvíc! Hlasujte pro vítěze! VIDEO

TVÁŘ: Tato vystoupení vás dostala nejvíc! Hlasujte pro vítěze! VIDEO
Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas je soutěž plná překvapení a jedno takové si připravil i Ondřej Ruml, který jako operní pěvec Plácido Domingo v neděli úplně "odboural" porotu. Vyrovná se ale jeho výkon i takovým vystoupením, jako předvedli Jan Cina, nebo Hana Holišová? Hlasujte!

Ačkoli třetí díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas ovládl drsný rapper Pitbull, skvělým výkonem porotu i ostatní soutěžící ohromil i Ondřej Ruml coby operní zpěvák Plácido Domingo. Ten vyznával lásku své princezně dojemnou písní Nessun Dorma, za což si vysloužil krásných 37 bodů.

Ondřej Ruml ale není jediným soutěžícím, který porotu i diváky neskutečně emotivním vystoupením dojal k slzám. Fanoušci Tváře mají jistě stále v paměti jedinečný výkon Jana Ciny coby operní zpěvačky Montserrat Caballé, který rozplakal i jinak drsného porotce Jakuba Koháka. "Chlapi nepláčou, ale tohle mě dostalo," prohlásil tehdy.

Související obsah

Opomenout bychom ale neměli ani samotného Fantoma opery v podání Miroslava Etzlera a Romana Vojtka. A s písní Non, je ne regrette rien zabodovala i šansoniérka Édith Piaf, ve kterou se proměnila nezapomenutelná Hanka Holišová.

Tato nejemotivnější vystoupení Tváře si připomeňte zde a hlasujte pro to nejlepší!

Ondřej Ruml jako Plácido Domingo:

Jan Cina jako Montserrat Caballé:

Hana Holišová jako Édith Piaf:

Roman Vojtek a Miroslav Etzler s Fantomem opery:

Tvoje tvář má známý hlas startuje opět v neděli ve 20:20 na TV Nova!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz