Napadení

Staford do krve pokousal psa i dívku. Majitel s ním raději utekl

Staford do krve pokousal psa i dívku. Majitel s ním raději utekl
Zdroj: facebook

Vážné napadení psem a zřejmě i neposkytnutí pomoci vyšetřují od čtvrtka pražští policisté. Když Andrea venčila v Křeslicích svého psa, napadl ho jiný agresivní pes. Pak pokousal i dívku. Tomu všemu přihlížel dosud neznámý majitel agresivního útočníka. Z místa pak i se zvířetem utekl.

Majitelka retrívra Dastyho, Andrea, rozhodně netušila, že obvyklá procházka se psem bude tak dramatická, že nakonec skončí u v nemocnici, u veterináře a dokonce na policii. Dastyho vzala ve čtvrtek ven na procházku v Praze-Křeslicích.

"Najednou se u nás objevil pes. Nevím přesně rasu, ale šlo o amerického staforda či amerického bulteriéra. Ten pes několikrát kolem Dastyho kroužil a poté ho napadl. Majitel psa celou situaci sledoval, ale absolutně nereagoval i přes moje prosby," popsala Andrea napadení na Facebooku, kde se teď snaží varovat další pejskaře z okolí a sama vypátrat agresivního psa i jeho majitele.

Související obsah

Dastymu šlo zjevně o život, a tak se do věci energicky vložila i jeho majtelka. "Do incidentu jsem se musela zapojit, jinak bych už měla po Dastíkovi. Nejhorší je, že potom, co se konečně dostali oba psi od sebe, tak majitel se psem prostě zdrhl! Nechal nás tam, neposkytl žádnou pomoc . Jak Dastymu, tak mně tekla krev," uvádí Andrea ve své výzvě.

Zdroj: facebook

Že byl útok opravdu vážný a brutální, dosvědčují i fotografie psa a zkrvavené ruky jeho majitelky. "Vše je ohlášeno na PČR jako trestný čin. Prosím hlavně lidi z okolí Křeslic, Pitkovic, Petrovic a Hostivaře - kdybyste viděli muže s podobným psem (hnědá barva) a majitelem - vysoký 185 cm,cca 65 let, šedý vlasy, na krku zrcadlovku, na zádech batoh, oblečen do tmavého oblečení (myslím, že i hůř slyšel nebo to jen dělal ) - tak mi prosím dejte vědět. Třeba ho vyfoťte a pošlete mi foto nebo mi napište, zavolejte," vyzývá i varuje ve svém příspěvku Andrea.

Zdroj: facebook

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL: Obětavý pes zachránil své paničce život! Neuvěříte, co statečného udělal

DĚSIVÉ VIDEO: Trik v show se hrozivě zvrtl. Žena střelila hořícím šípem muže přímo do krku

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz