Charles

Jaký byl sexuální život Diany a Charlese? V posteli ho prý mlátila!

Jaký byl sexuální život Diany a Charlese? V posteli ho prý mlátila!
Zdroj: Profimedia

Manželství lady Diany a prince Charlese bylo od začátku odsouzené k zániku. Vyplývá to z dopisů, které Diana psala svému tajemníkovi a které půjdou v dubnu do dražby. Odhalují šokující podrobnosti o tom, co se u dvojice dělo za zavřenými dveřmi.

V jednom z dopisů z 15. srpna 1981 Diana píše, že líbánky byly skvělou příležitostí, jak dohnat spánkový deficit. Píše o tom web RadarOnline. Jak už se dnes ví, Charles a Diana nikdy neměli dokonalé manželství. Oba měli aférky s jinými muži a ženami.

Dokonce stále přetrvávají spekulace, že Charles není otcem prince Harryho. Mnozí věří, že ho Diana zplodila s bývalým milencem Jamesem Hewittem. Ten však v rozhovor pro australskou televizi tato nařčení jasně odmítnul.

Charles si vzal Dianu jen proto, že mu jeho otec vyhrožoval. Jméno nevěsty už totiž bylo známé a kdyby se s ní princ neoženil, ohrozil by její pověst. Jeho otec Filip mu napsal stručný dopis: "Musíš se zasnoubit," stálo v něm.

Související obsah

Podle rodinné přítelkyně Pamely Hicksové ale Charles zamilovaný nebyl a na manželství nebyl připravený. Jeho otec ho prý měl psychicky šikanovat. Tato tvrzení se objevila v nové biografii Charlese, kterou sepsala úspěšná autorka bestsellerů Sally Bedell Smithová. Kniha vyjde 4. dubna pod názvem Prince Charles: The Passions and Paradoxes of an Improbable Life.

Charles si vzal Dianu, bývalou učitelku v mateřské škole, protože jeho skutečná láska Camilla, dnes jeho druhá manželka, nebyla podle královské tradice dostatečně vhodná. Autorka v knize tvrdí, že Diana se Charlesovi neustále posmívala. Když se večer v posteli modlil, měla ho bít po hlavě a nadávat mu i během modliteb.

Související obsah

Kniha nelichotivě popisuje princeznino nesnesitelné a matoucí chování, které mělo Charlese frustrovat. Za jeho skutečnou lásku označuje Camillu, se kterou se poprvé potkal v roce 1972. Camilla byla dcerou britského armádního důstojníka z vyšší třídy. Lady Annabel Goldsmithová ji popsala jako ženu s neskutečným sex-appealem a úžasným mateřským citem. Autorka píše, že v ní našel všechno, co potřeboval.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?
Maminka byla trhlá a šílená, shodli se synové Lady Diany

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz