Výměna manželek

Život po Výměně: Monika před manželem každý den něco skrývá

Život po Výměně: Monika před manželem každý den něco skrývá
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Chomutova, kterou tvoří Monika (42), její manžel Aleš (35), synové Jakub (15) a Aleš (8) a dcera Šárka (7). Na druhé straně jste se seznámili s Marií (35), manželem Adamem (31) a dcerami Natálií (14) a Julií (3), kteří žijí v Čebíně.

Rodině v Chomutově převrátila Výměna život naruby. "Když Výměna skončila, našli jsme společnou řeč. Šlo to samo. Hodně jsme si povídali o všem možném," řekli manželé. "Sblížilo nás to po těch deseti letech manželství. Je to znovu jak na začátku. Večery trávíme spolu, místo abych byl zavřený někde u počítače. Dřív mi vadilo, že manželka pořád mluvila jen o svých problémech, dnes si navzájem povídáme o tom, co trápí nás oba. Víc si povídáme," popsal Aleš.

Zatímco manžel se během Výměny dost nadřel, Monika si ji užila jako dovolenou. "Já jsem si tam užila srandu. Myslím, že jsem tam přišla na hodně věcí, i když jsem tam mluvila trošku hůř o manželovi. Líbilo se mi, že tam hodně věcí dělali společně," vzpomínala Monika.

Související obsah

"Já jsem to tady těch deset dní odtrpěl. Takové kruhy pod očima jsem neměl, ani nepamatuju. Já jsem se domů vždycky vracel s hrůzou, co se tady bude dít," řekl Aleš. Celých deset dní prý bylo hodně pracovních, Marie náhradního manžela často úkolovala. Zato si ale uvědomil, co všechno nedělal a že zbytečně moc času trávil na počítači. "Nechal jsem si taky spravit všechny zuby," pochlubil se Aleš.

"Myslím, že na počítač chodil i kvůli mně, protože jsem o sebe moc nepečovala," přiznala Monika. Teď prý vstává o něco dřív, aby manžel neviděl, jak vypadá hned po probuzení.

Nejstarší syn se podle rodičů polepšil ve svém zlozvyku. "Sice pořád kouří, ale už nekouří v dětském pokoji," řekla Monika. "Já už tam nekouřím dlouho, to, co tam Majka našla, už tam bylo dobré dva měsíce," bránil se Jakub. Impulzem k tomu, aby v pokojíčku kouřit přestal, prý byl strach z ostudy. "Asi to nebude moc dobrý pocit, když to uvidí někteří lidi. A nebude to jenom na mě, ale taky na rodiče, které budou ostatní osočovat," myslí si jakub. "Jsme na něj přísnější. Snaží se víc pomáhat," dodali rodiče.

Rodiče se podle dětí po natáčení hodně změnili. "Jsou přísnější. Táta se změnil hodně, posledních pět dní, co tu Marie byla, dostal přísný zákaz počítače. A vydrželo mu to, fakt hodně to omezil. Udělá tam maximálně práci, i když i tu často dělá přes telefon," pochválil otce Jakub.

Související obsah

"Už počítač nepotřebuju," popsal Aleš s tím, že ho raději dal dceři. Oba rodiče se ale snaží, aby mu děti nepropadly. Na počítač je pouští jen za odměnu.

A jak děti vzpomínají na náhradní maminku? "Museli jsme místo ní často uklízet my. S vařením to nebylo tak hrozný, ale nebylo to ani nejlepší. Jednou upekla palačinky, ale bylo to jako langoše," řekla malá Šárka.

Monika se nejvíc stydí za počůraný koberec. Hlavně pak za to, že to bylo v dětském pokojíčku. "Každý, kdo má doma pejska, to asi někdy zažil. Asi se na to mělo víc dbát, ale už se prostě stalo," myslí si Aleš.

Z peněz, které za Výměnu dostali, koupili potřebné věci - stůl, nábytek, osušky či oblečení. "Plánujeme taky víc výletů. Na dovolenou jedeme do jižních Čech," pochválila si rodina.

S druhou rodinou částečně v kontaktu jsou. "Manžel si občas napíše s Majdou, já jsem v kontaktu s jednou jejich příbuznou," řekla Monika. Sami už by ale do Výměny znovu nešli. "Nám už to pomohlo, ale ostatním bych to doporučil," zakončil Aleš.

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes?

mom, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz