Na baru

Šokující přiznání Dalibora Jandy: "Karel Gott mě nemusí!" Řekl proč

Hurikán Dalibor Janda byl ve středu odpoledne hostem internetové talkshow Na baru. Trojnásobný Zlatý slavík se rozpovídal nejen o svém životě, ale také o vztazích s pěveckými kolegy. Prozradil, že s Karlem Gottem vztahy nemá ideální.

Celkem třikrát obsadil nejvyšší stupínek v anketě Zlatý Slavík - v roce 1986, 1987, 1988. Osmdesátá léta zkrátka patřily Daliboru Jandovi. Jenže zatímco zástupy fanynek omdlévaly, když se podmanivým chraplavým hlasem ptal "Kde jsi?", někteří kolegové ho tolik v lásce neměli.

Jedním z nich je podle Jandy i Karel Gott, možná i proto, že mu třikrát po sobě vyfoukl Zlatého slavíka přímo před nosem. "Já mám takovej pocit, že Karel mě nikdy moc nemusel. Byl jsem trošku typově jinde, hlasově jinde," vysvětlil v talkshow Na baru.

"Ty úspěchy přišly náhle, my jsme se ani neznali. Když jsme se potkali, já jsem ho normálně pozdravil. Dodnes k němu mám obrovskou úctu, vykáme si," řekl zpěvák.

Související obsah

Pracovně se ale nikdy nepotkali. "My jsme spolu nikdy nic nedělali, i když náznaky byly. Dokonce bylo období, kdy po mně chtěl, ať mu napíšu nějaký písničky, nakonec k tomu nedošlo," vzpomínal Janda. Napsal pro něj písničku Můj milionář, tu ale nakonec nazpívala Marcela Holanová.

"Mrzelo mě, že když jsem potom začal dostávat Zlatý slavíky, na ty koncerty Zlatých slavíků Karel nikdy nepřijel," posteskl si zpěvák.

Co dalšího na sebe Na baru prozradil? Záznam celého pořadu najdete na NOVA Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karel Gott přepisuje na manželku po Bertramce další majetek! Nepochopíte, kolik mu Ivana za firmu zaplatila

NEČEKANÁ SUMA: Kolik stojí lístek na koncert Karla Gotta? Budete překvapeni!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz