Vozíčkář

Hnus! Slíbila vozíčkáři výlet, nechala ho venku a vykradla byt!

Hnus! Slíbila vozíčkáři výlet, nechala ho venku a vykradla byt!
Zdroj: Profimedia

Neuvěřitelnou drzost a necitelnost předvedla čtyřiadvacetiletá žena ze Sokolovska. Svého handicapovaného známého vylákala na procházku, nechala ho na druhém konci města a vykradla mu byt.

"Trestného činu se žena dopustila v polovině března v Kynšperku nad Ohří tím, že vylákala poškozeného, který je trvale na invalidním vozíku, pod záminkou projížďky z bytu," přibližuje otřesný čin policejní mluvčí Věra Hnátková.


Nemohoucího známého pak mladá zlodějka odvezla na druhý konec města, kde ho schválně nechala.
 


"Bez jeho vědomí se vrátila do jeho bytu, který si otevřela předem odcizeným klíčem. Vnikla dovnitř, kde odcizila finanční hotovost ve výši 1000 korun a televizor," doplnila Hnátková.


Související obsah


I když je celková škoda jen přes dva tisíce korun, bezohledné ženě za krádež a porušování domovní svobody i tak hrozí až tříleté vězení.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz