Transgender

Žena nemohla dlouho otěhotnět, dítě proto porodil otec!

Žena nemohla dlouho otěhotnět, dítě proto porodil otec!
Zdroj: facebook

Je to opravdu bizarní příběh. Když mladá Američanka nemohla dlouho otěhotnět, vzal to na sebe Chris. Ten se totiž narodil jako žena, vždy se ale cítil být mužem. Nakonec proměnu ještě odložil, aby si s manželkou splnili sen o dítěti.

Když se na něj někdo podíval, uviděl statnou postavu, mužné rysy tváře, ale také rostoucí těhotenské břicho. Američan Chris Rehs-Dupin po dobu 9 měsíců pohledy kolemjdoucích přímo přitahoval. Lidé se za ním nevěřícně otáčeli, on ale všechno s radostí přetrpěl. Píše o tom portál Daily Mirror.

Chris poznal manželku Amy, když bylo oběma dvacet let a pracovali spolu na letním táboře pro děti. Už tehdy se do sebe bláznivě zamilovali a Amy nepřekážel ani fakt, že Chris se narodil jako žena. Vypadal a cítil se být mužem, přestože nebral žádné hormony.

"Když jsem ho poznala, věděla jsem, že problém se sexualitou má jen ve své hlavě. Nezáleželo na tom, jak vypadal," vysvětlila pro portál Amy. Tvrdí, že na Chrisovi vždycky milovala každou část jeho osobnosti.

Související obsah

Mladý pár zpečetil svůj vztah svatbou v říjnu 2012, už tehdy ale toužili po dítěti. Vybrali si proto vhodného dárce spermatu a Amy podstoupila umělé oplodnění. Po pěti neúspěšných pokusech a jednom potratu však pomalu začali ztrácet naději.

Když Chris viděl, kolik smutku to jejich vztahu přineslo, rozhodl se podstoupit oplodnění sám. A podařilo se! Přestože to nebylo psychicky a fyzicky lehké ani pro jednoho z nich, nakonec to zvládli. Zatímco Amy se musela smířit s tím, že neodnosí dítě, Chrisovi nejvíce vadily hormonální změny.

"Těhotenství je prostě ženská věc, bylo to proti mé přirozenosti," vysvětlil Chris. Když se ale malá Hayden narodila, manželé rychle zapomněli na všechny problémy. "Oba jsme plakali, když jsme ji chovali v náručí. Naše prosby byly vyslyšeny," řekl šťastný otec.

Související obsah

Nakonec Chris přistoupil i na kojení, přestože byl od začátku proti. A aby dceři neubližoval, rozhodl se také pro hormonální přeměnu v muže. Chtěl být pro Amy otcovským vzorem a nechtěl ji vystavovat posměchu okolí.

A v ten samý měsíc Amy podstoupila poslední umělé oplodnění - úspěšně! Teď mají manželé kromě dcerky Hayden také syna a oba jsou šťastní. "Prošli jsme si úžasnou cestou. Máme dvě děti a Chris je konečně spokojený se svým tělem," uzavřela dvojnásobná maminka.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz