Nehoda

Matka zemřela při nehodě, za půl hodiny byla mrtvá i její dcera (†8)!

Matka zemřela při nehodě, za půl hodiny byla mrtvá i její dcera (†8)!
Zdroj: facebook

Asi nikdo si nedokáže představit, co prožívá Kevin Patterson. Ten během jediné půlhodiny ztratil manželku i dceru. Obě zahynuly při dvou dopravních nehodách na stejné silnici.

Děsivá shoda náhod připravila nešťastného muže o ženu i osmiletou dcerku. Julia Pattersonová a malá Elizabeth z americké Alabamy zemřely jen půl hodiny po sobě. Staly se obětí dvou různých nehod na té samé silnici. O jejich osudu píše britský portál The Sun.

Julia řídila rodinné auto, když se nedaleko svého domu srazila s jiným vozem. Záchranáři během okamžiku dorazili na místo, aby ošetřili dva zraněné. 39leté matce už ale pomoci nedokázali. Mohli ji jen prohlásit za mrtvou.

Jen o pár minut později se její dcera Elizabeth vracela ze školy a neměla ani tušení, co se mamince stalo. Když přecházela silnici, kde její matka zemřela, srazilo ji auto! Bylo to jen o několik kilometrů dále, než zemřela Julia. I děvčátko bylo na místě mrtvé.

 

Související obsah

"Nemůžu tomu uvěřit. Ani nevím, jak se cítím. I když jsme měli problémy, stále jsem Julii hluboce miloval. Teď myslím jen na to, co mohlo být s námi i s tou nejchytřejší, nejmilejší, nejkrásnější holčičkou, co jsem kdy poznal. Řekněte mi, že je to zlý sen," svěřil se Kevin na sociální síti.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz