Sabina

Vražda Sabiny: Policie zveřejnila nové informace o hrůzném činu!

Policisté zveřejnili nové informace k případu zavražděné Sabiny. Zadrželi podezřelého, kterého už obvinili z vraždy. Tím má být Sabinin kamarád, kterého znala od dětství. Dívku našel její přítel minulou středu odpoledne mrtvou.

"Podařilo se nám objasnit brutální vraždu, která se stala minulý týden v Polance nad Odrou. Pracovaly na tom desítky policistů, byla to citlivá záležitost, sledovaná veřejností," uvedl policejní komisař Martin Libý.

Vyjádřil se hlavně k zadržení muže, který měl Sabinu zabít. "Nejdříve jsme museli zjistit, kdo to je, vypátrat ho, potom pro něj došla zásahovka. Skrýval se v bytě, zřejmě u svého kamaráda," doplnil Libý s tím, že měl pachatel kriminální minulost, kradl i v zahraničí.

Muže už obvinili z vraždy, kvůli neobvyklé brutalitě mu hrozí výjimečný trest. "K vloupání tam nedošlo, pachatel svou oběť znal. Nevíme, jak dlouho, ale znali se," upřesnil na dotazy novinářů vyšetřovatel. "Pachatel už byl obviněn, částečně se přiznal, teprve ale bude vypovídat. Dáme podnět soudu o vzetí do vazby," dodal.

Související obsah

Rodina a přátelé se dnes se zavražděnou dívkou naposledy rozloučili. Pohřeb se konal v kostele Svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu, přišly desítky lidí. "Sabina byla krásná dívka, milovala život, byla kamarádská a oblíbená, ráda se smála," vystihl kněz její osobnost. Více čtěte zde.

Podle Sabinina přítele, který ji našel s rozmlácenou hlavou ve svém domě, vraždil jejich kamarád. V osudný den pomáhal dívce na zahradě. Za brutální vraždou měly být drogy - prý potřeboval peníze na další dávku pervitinu. Z domu zmizely troje hodinky a 60 tisíc korun.

Pětadvacetiletou Sabinu objevil mrtvou její partner ve středu večer. Vrah ji zabil v jeho domě v Polance nad Odrou na Ostravsku. O týden později zadrželi policisté podezřelého, kterým má být právě zmíněný známý.

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: O strašlivé vraždě v křivoklátských lesích

Rande přes internet skončilo tragicky: Šestnáctiletá dívka se už domů nevrátila!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz