APLIKACE TN.CZ
Petr Weiss

Nehoda sexuologa Weisse: Policie ho obvinila kvůli smrti dvou lidí!

Kriminalisté obvinili sexuologa Petra Weisse kvůli nehodě, při níž zemřeli dva lidé. Ten loni v září u obce Rynárec na Pelhřimovsku náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s jiným autem. Při srážce zemřel otec s dcerou.

Kriminalisté ukončili vyšetřování tragické dopravní nehody, v níž figuroval sexuolog Petr Weiss. Při čelní srážce loni v září zemřeli dva lidé - otec s dcerou. Matka skončila s vážným zraněním v nemocnici. Weisse policisté obvinili ze dvou trestných činů.

"Tento týden jsme zahájili trestní stíhání dvaašedesátiletého řidiče osobního vozidla a obvinili ho z trestných činů usmrcení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková. V případě odsouzení mu hrozí až 6 let vězení.

Podle policie Weiss nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem auta a stavu kominikace. Při příjezdu levotočivou zatíčkou nezvládl řízení a vyjel pravými koly mimo silnici. Když se na ni vrátil, přejel do protisměru, kde se srazil s jiným autem.

Redakce TV Nova už se se sexuologem Petrem Weissem telefonicky spojila. "Nezlobte se, k případu se nebudu vyjadřovat," sdělil pouze.

 

Související obsah

Neštěstí se stalo u obce Rynárec na Pelhřimovsku. Sexuolog Petr Weiss řídil svůj jaguar, když náhle vyjel do protisměru, kde se srazil s jiným autem. V něm jela tříčlenná rodina, otec podlehl zraněním na místě, jeho dcera zemřela později v nemocnici. Matka se vážně zranila.

"Je mi té události nesmírně líto, učím se s tím žít, žel mám po otřesu mozku na celou událost kompletní amnésii, takže se k průběhu nehody nemohu vyjádřit. Plně důvěřuji ve vyšetřování policie v Pelhřimově," uvedl Weiss dříve pro TN.cz. "Rodině obětí jsem samozřejmě vyjádřil hlubokou lítost," dodal.

epa, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz