Výměna manželek

Libor ve Výměně seřval náhradní manželku! Hrozí mu 5 let vězení

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíme, jak Eliška zvládne malé hospodářství a rodinnou hospůdku k tomu. A jak si poradí Renata v dočasné domácnosti se stejně dominantním člověkem, jako je ona sama.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Trmic, kterou tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3). Na druhé straně se seznámíme s Renatou (48), Lubošem (42) a dcerou Janou (13), kteří žijí v Mšeně.

Rodinu z Trmic překvapivě přihlásil do Výměny manželek Libor, který žije s Eliškou už deset let, na svatbu zatím ale nedošlo. Libor o Elišce tvrdí, že se o nic nestará. Ta zase argumentuje tím, že Libor se cítí jako pán tvorstva.

Druhá rodina šla do Výměny manželek spíše pro zajímavost. Jejich manželství je totiž údajně idylické. Renata je sice silně dominantní žena, ale jejímu manželovi to vyhovuje. Jediné co Renata od Výměny nechtěla, byl dominantní náhradní partner. Přesně k takovému ale dorazí.

Související obsah

A právě to bude důvodem mnoha ostrých výměn názorů. Libor také Renatě prozradí, že byl ve vězení a navíc ho čeká další soud, kde mu hrozí odsouzení na 3 až pět let. Co tahle informace spustí?

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ: Danka s Bárou se vzájemně kontaktovaly! Nebudete věřit, na čem se domluvily

FALEŠ VE VÝMĚNĚ? Pepa prozradil, co se dělo, když se vypnuly kamery! Tohle si Helena za rámeček nedá

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz