žvýkačka

Žvýkačka za všechny peníze! Řidiče z Prahy vyšla na 700 tisíc

Žvýkačka za všechny peníze! Řidiče z Prahy vyšla na 700 tisíc
Zdroj: HZS Plzeňský kraj

Asi nejdražší žvýkačku v životě žvýkal v úterý odpoledne sedmatřicetiletý muž z Prahy, který jel přes západočeské Horažďovice. Při řízení mu totiž žvýkačka zaskočila, muž se začal dusit, naboural a způsobil škodu za 700 tisíc korun

Řidič z Prahy jel s vozidlem Škoda Rapid po Strakonické ulici směrem ven z centra Horažďovic, když mu kolem půl čtvrté odpoledne zaskočila žvýkačka. Šofér se za volantem začal dusit a nezvládl řízení.

"Vjel vpravo na krajnici a narazil pravou stranou vozidla do stojícího nákladního automobilu značky Volvo. Dále pravou stranou narazil do dalšího nákladního vozidla Daf, následně do Škoda Yeti, které bylo převráceno na pravý bok, poté do odstaveného návěsu. Vlivem odraženého vozidla došlo k poškození reklamní tabule a vozidla Škoda Citigo," uvedla klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Podle mluvčí hasičů Pavlíny Jakoubkové zrovna osobní vůz, do kterého řidič narazil, nakládala přepravní firma na transportér. Podle mluvčí policistů Ladmanové se řidič rapidu při nehodě zranil a musel být převezen do strakonické nemocnice, hasiči informovali dokonce o dvou zraněných.

Související obsah

Řidič, který nehodu zavinil, alkohol nenadýchal. Policisté mu zabavili malý techničák. Žvýkání za volantem si asi napříště rozmyslí, podle policistů totiž způsobil škodu 700 tisíc korun.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz