V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.
Podle informací TV NOVA Antonín na partnerku, s níž vychovával dvě děti, zaútočil přibližně dvě hodiny po poledni. Po činu z místa utekl.
Policisté později na místě objevili i pistoli, podle místních totiž chtěl vrah nejprve střílet, jenže mu zbraň selhala. Oběť tak zemřela po útoku nožem. Antonín vzápětí utekl do nedalekého Kojetína.
Související obsah
Pak měl odejít do hospody U Kristýnky, kde ho našli přivolaní policisté. O život pobodané ženy několik desítek minut bojovali zdravotníci, na záchranu už ale bylo pozdě.
Policie k případu mnoho informací neuvolnila, v pátek odpoledne totiž ještě neskončily výslechy a kvůli tomu ani nepadlo obvinění. Antonín S. tak nadále zůstává v policejní cele.
Útočníka také krátce po činu na hlavních silničních tazích v regionu hledali policisté ozbrojení samopaly.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz