Tvoje tvář má známý hlas

Devátou Tvář ovládl miláček žen, dočkal se první výhry! SESTŘIH

Show Tvoje tvář má známý hlas je téměř u konce. Zbývá poslední kolo "základní skupiny", pak už soutěžící čeká jen semifinále a finále. V předposledním díle zvítězila Martha Issová, která se dokonale proměnila v Lionela Richieho. Dočkala se tak své první výhry.

Devátý díl třetí řady oblíbené show tentokrát neodstartoval jeden ze soutěžících, ale porotkyně. Iva Pazderková vyměnila ohnivě rudé vlasy za růžové a na píseň Just Like Fire se převtělila v Pink. V první řadě jí proměna v tuhle zpěvačku vynesla chválu a jinak tomu nebylo ani v neděli.

Po Ivě přišel na řadu další zrzek - Milan Peroutka totiž ztvárnil irského zpěváka Eda Sheerana. Zazpíval jeho současnou pecku Shape of You a vžil se do role boxera, který se snaží ohromit jinou bojovnici a zároveň se připravuje na zápas.

Podobně, jako je jím Ed Sheeran dnes, býval v 80. letech idolem Lionel Richie. V tohoto sexy interpreta (nebo jeho kapesní verzi, jak poznamenal moderátor) se proměnila Martha Issová, která předvedla taneční hit All Night Long. A zvládla to tak úžasně, že jí výkon vynesl výhru.

Richieho na pódiu vystřídala další ikona - Iggy Pop, který se přes svůj pseudonym stal rockovou a punkovou legendou. Ondřej Ruml se při písni Lust for Life dokonce vysvlékl do půle těla, jako to dělá originální interpret, dokonale si přivlastnil také jeho pohyby.

 

To se tak úplně nedá říct o Aleši Hámovi, který se sice snažil, ale los k němu byl neúprosný. Z osudí si totiž vytáhl zpěvačku Lady Gaga, která proslula i svými podivnými kostýmy. Do jednoho takového se nasoukal i Aleš při písničce Poker Face. A bylo to... neopakovatelné.

Zatímco Háma by na Lady Gaga potřeboval zhubnout, Martinu Dejdarovi museli maskéři pár kilo přidat. Proměnil se v britského hudebníka, který si říká Rag'n'Bone Man, a zazpíval jeho loňský hit Human.

 

Po pomalejší písničce přišla na řadu rychlejší Objection. Markéta Konvičková jako by Shakiře z oka vypadla! Zvládnout tak náročnou choreografii a hlavně to udýchat nebylo lehké, mladé hvězdičce se to ale povedlo na výbornou.

I tentokrát došlo na českého interpreta - a hned toho nejlepšího! Adéla Gondíková si k vystoupení přizvala účinkujícího z první Tváře Petra Vondráčka a společně se proměnili v Daru Rolins a Karla Gotta. Zazněl jejich duet Zvonky štěstí.

 

Asi nejtěžší los měla Tatiana Vilhelmová, která se převtělila v řeckou operní pěvkyni Mariu Callas. Musela vyzpívat slavnou píseň Ave Maria, kterou zná snad každý. Ne každému by se ale podařilo vytáhnout hlav do takových výšek a za to si Táňa vysloužila obrovský obdiv.

Ani tento skvělý výkon ale nestačil na Marthu Issovou, která nakonec zvítězila s náskokem neuvěřitelných 21 bodů. Výjimečné skóre ji navíc katapultovalo na první místa v dlouhodobé tabulce. Jak to všechno dopadne? Kdo postoupí do finále? Sledujte už v neděli od 20:20 na Nově!

Související obsah

Nestihli jste poslední díl? Můžete si ho pustit na NovaPlus, všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz!

Chcete vidět své favority z show Tvoje tvář má známý hlas naživo? Máte příležitost na velkém koncertu! Kdy a kde jsou k sehnání vstupenky, čtěte zde.


Kompletní pořadí devátého dílu:

Martha Issová - 50 bodů

Adéla Gondíková - 29 bodů

Markéta Konvičková - 26 bodů

Tatiana Vilhelmová - 22 bodů

Martin Dejdar - 21 bodů

Aleš Háma - 17 bodů

Ondřej Ruml - 12 bodů

Milan Peroutka - 7 bodů

ČTĚTE TAKÉ:

Baví vás TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Chystají se dva ŽIVÉ koncerty v pražské O2 areně
TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz