Pikaču

Narodil se Pikaču! Novorozené koťátko má zářivou žlutou barvu

Narodil se Pikaču! Novorozené koťátko má zářivou žlutou barvu
Zdroj: tvnoviny.sk

Na Slovensku se narodil Pikaču! Nejde ale o pokémona - podle něj jen dostal jméno. Jde totiž o novorozené koťátko, jen značně nezvyklé barvy. Je celé žluté. Informují o tom tvnoviny.sk.

Pořádné překvapení si pro svou majitelku Dominiku připravila její březí kočka. S porodem se počítalo, ale ne už tolik s přírůstkem, který se objevil. Mezi čtyřmi bílými a strakatými koťátky se objevilo jedno opravdu zvláštní. Jeho srst má žlutou barvu.

Související obsah

Na svět koťata přišla minulý týden v noci ze středy na čtvrtek ve Velkém Krtíši na středním Slovensku. Žluté barvy srsti si majitelka ihned povšimla, ale nejprve si myslela, že se jí to jen zdálo. Po několika hodinách a na lepším světle si ale majitelka Dominika všimla, že podivný žlutý odstín nezmizel.

Související obsah

Žlutá barva koťátka majitele pobavila a dali mu podle ní jméno Pikaču. Jde o fiktivního malého žlutého tvora z japonského seriálu a komiksů o pokémonech. Majitelé koťátek pátrali po podobném úkazu u jiných koček, ale podle svých slov dosud nenarazili na podobný případ, kdy by narozené kotě mělo žlutou barvu.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak porozumět chování své kočky
PŘÍRODA KOUZLÍ: Kočka s obočím, knírem nebo kloboučkem!

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz