Matka

Opilá matka nabourala dceru, byl z toho hit internetu! Trestu se vyhne

Výmluvy matky s dcerou po kuriózní nehodě dodnes lámou rekordy sledovanosti. Ukázalo se, že obě byly opilé, když se jejich auta srazila. Matka, která je navíc lékařkou, se ale trestu vyhne. Podle znalců byla nepříčetná.

"Tohle je moje matka a já jsem její dcera. A my držíme při sobě!" provolávala žena po kuriózní nehodě v Prešově na Slovensku. Ukázalo se, že v autech, která se srazila, seděly matka s dcerou - a obě byly opilé. O pokračování kauzy informoval portál tvnoviny.sk.

I na dotaz novináře, jestli je normální sednout si pod vlivem alkoholu za volant, měly ženy další originální odpověď: "Je! Na východě je. I když podle práva ne." Není divu, že z videa jejich výmluv se stal hit internetu - na Slovensku i v Česku.

Přestože matka nadýchala téměř dvě promile, trestu se vyhne. Zatímco dcera skončila po nehodě v policejní cele a soudce ji uložil čtyři měsíce podmínečně a zákaz řízení na dva roky, 62letou lékařku převezli policisté přímo na psychiatrii.

Související obsah

Policie ji sice obvinila z ohrožení pod vlivem návykové látky, najali si však znalce, aby vyšetřil její duševní stav. Po více než dvou měsících potvrdil, že byla lékařka nepříčetná. Údajně nebyla schopna rozpoznat a nést následky za své činy. Bude se tak léčit ambulantně a trestné stíhání se zastaví.

Ženu už z nemocnice propustili, s reportéry TV Markíza však mluvit nechtěla. Svou ambulanci v Prešově zrušila oční lékařka nečekaně na začátku roku, od té doby mělo přibývat jejích psychických problémů. Několik aut nabourala i na parkovišti před ordinací.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz