Robinsonův ostrov

Petra po vyřazení z Ostrova: Pořád jsem nemocná, bála jsem se smrti!

Petra po vyřazení z Ostrova: Pořád jsem nemocná, bála jsem se smrti!
Zdroj: TN.cz

Z Robinsonova ostrova ve středu definitivně vypadli hned čtyři lidi. Mezi nimi i playmate Petra, která lidem přirostla k srdcí díky své bezelstnosti a dobrosrdečnosti. Jaké měla po vyřazení pocity? A co udělala jako první po návratu do civilizace?

Radovan, Terka, Nika a Petra. Ti všichni museli opustit Robinsonův ostrov a pohádkovou výhru tak nezískají. Ne všechny ale konec v soutěži tolik mrzel. Třeba Petra prý necítila bezmoc ani šok, spíše úlevu.

"Byla jsem překvapená, že se z toho nehroutím. Mrzelo mě to, ale cítila jsem takový klid. Byla jsem zklamaná, ale zároveň pyšná, jak jsem to zvládla. A byla jsem ráda, že jsem porazila Radovana," prohlásila Petra v rozhovoru po vypadnutí.

Díky pobytu na Ostrově si prý přehodnotila priority a poznala své slabé stránky. "Budu na nich pracovat, už jsem s nimi pokročila i tady na Ostrově. Rozhodně jsem ty špatné věci o sobě neobjevila díky Nikole, spíš se kvůli ní zbytečně zhoršovaly," rýpla si playmate do své sokyně.


Máte na Petru nějaké otázky? Krásná Robinsonka bude ve čtvrtek odpovídat v přímém přenose na TN.cz! Dotazy posílejte zde:

I přes všechny spory ale tvrdí, že by s Nikou vycházela, kdyby plešatá kráska trochu umírnila své názory. "Myslím, že by se měla usměrnit, hlavně v těch posudcích na lidi, které pořád dává. Ostatní to hodně ovlivňuje," domnívá se Petra.

Ta si na Ostrově prožila krušné chvilky i kvůli svému zdraví. Bolelo ji břicho a záda, a tak ji lékaři nejdříve vyšetřili a pak poslali do nemocnice. "Pořád mi říkali: 'Bude to dobrý, bude to dobrý!' Jenže jejich oči říkaly něco jiného. Začala jsem se bát, jestli mi nejde o vteřiny, jestli nejsou tohle poslední chvíle mého života. Měla jsem strach, že umřu," svěřila se Petra.

Podívejte se na památný souboj mezi Petrou a Davidem v bahně:

 

Celý štáb zároveň šokovala prohlášením, že vlastně ještě není zdravá. I přesto se ale do soutěže mohla vrátit. "Neřekli mi, že jsem v pořádku, ten vir jsem v sobě pořád měla a dokonce říkali, že se to může znova zhoršit. Doktoři mě ale dostali z toho nejhoršího a řekli, že ve hře můžu pokračovat," vysvětlila. Více čtěte zde.

Související obsah

A co chtěla Petra udělat jako první, když se vrátila na hotel? "Nejvíc se těším, až se vykoupu a převleču do čistých věcí. A pak půjdu jíst!" měla hned jasno. "Po návratu jsem se přejídala vším, co jsem našla, měla jsem každou chvíli chuť na něco jinýho. Nejvíc jsem se přejedla čokoládou, snědla jsem třeba 120 takových maličkých čokolád," vyprávěla Petra v rozhovoru po návratu.

Co dalšího playmate prozradila? A co po vyřazení říkali Radovan, Terka a Nika? To všechno a mnohem víc najdete na Nova.cz! Poslední díl si můžete pustit na NovaPlus, všechny epizody najdete na VOYO.

Dobrodružnou show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu večer na Nově!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz