Výměna manželek

Násoska Gábina z Výměny znovu v akci: Řekla, jak to teď má s pitím

Ve středu večer jste mohli sledovat reprízu jednoho z nejoblíbenějších dílů reality show Výměna manželek. Jedna z manželek během celých deseti dnů pila jako duha. Není divu, že si vysloužila nelichotivou přezdívku "násoska Gábina." Jak žije dnes?

Ve středeční Výměně manželek jste si připomněli osudy Gábiny a Jirky, kteří spolu vychovávají tři děti, a Přemka a Miluše, kteří mají dva kluky. Už od začátku bylo jasné, že soužití Gábiny a Přemka nebude jednoduché. Oba si totiž rádi přihnuli a pro ostré slovo nešli daleko. Gábina Přemka navíc nařkla z krádeže a pokusu o znásilnění.

Divoké období má Gábina podle vlastních slov dávno za sebou. V rodině teď panuje takřka idylka. "U nás se nezměnilo nic, jen to, že já nepiju alkohol. Jinak všechno funguje tak, jak má," začala Gábina. Jejich vztah s Jirkou je prý dokonce ještě lepší než před Výměnou. "Nikdy mi nic nefungovalo jako teď," pochlubila se.

Co už ale tak idylické není, jsou reakce lidí, kteří ji i po téměř třech letech od vysílání premiéry poznávají. "Pořád mě soudí podle toho, co viděli. Lidé, kteří mě znají, mě neodsuzují. Obdivují mě, že jsem to zvládla bez léčení, " řekla. Podporu má Gábina také v rodině.

Související obsah

Hlavním tématem celé Výměny byl právě alkohol. Gabriela přiznala, že v náhradní rodině toho vypila docela dost. "Musím ale říct, že hodně mi s tím pomáhal Přemek. On tam tím byl vyhlášenej," řekla. Mrzelo ji, že v pořadu se vše točilo jen kolem pití: "Nikdo neviděl, že jsem tam taky vařila a pekla."

Dnes už prý nedokáže říct, proč tolik pila. "Pak mě to přestalo bavit a chtěla jsem začít pracovat a normálně žít," vysvětlila. "Bylo to jen určité období, teď už ho má za sebou," potvrdil Jirka. Její pití prý rodinu nijak nepoznamenalo, starala se o domácnost a i partnerský vztah klapal, jak měl. "V televizi to vyznělo úplně jinak, než to bylo ve skutečnosti. Doma to nebylo tak strašný," dodal.

Pít přestala ze dne na den. "Řekla jsem dost a dokázala jsem to. Jsem sama na sebe hrdá," pochlubila se. Místo vína si teď prý raději dá kafe a něco sladkého. Dokonce nejí ani bonboniéry, ve kterých je likér. Od natáčení zhubla deset kilo, našla si práci, která ji baví, a více o sebe dbá. Sama přiznala, že teď se cítí svěže.

Související obsah

Zatímco Jirka si Výměnu docela užil, Gábina ji protrpěla. "Každý den tam bylo něco, nejde říct, co bylo nejhorší. Dost jsem tam i zhubla, byla jsem z Přemka na nervy. Ukradl mi peníze, chtěl mě i znásilnit. Je mi líto, že jsem tenkrát nešla na policii. Je to hrozně zlej člověk," myslí si Gabriela.

S druhou rodinou výraznější kontakt neudržují. Jen Jirka prý před nedávnem volal Milušce, když seděl na chatě se známými, kteří se s ní během natáčení bavili.

Připomeňte si, jak Gábina během natáčení nasávala:

Podle manžela je Gabriela hodně hravá. "Nedávno jsme byli v další soutěži," prozradil. "Dá se říct, že je to můj koníček. Baví mě to, i když jsme nikdy nic nevyhráli. Ale aspoň máme štěstí v lásce," popsala Gábina. Jen na Nově se účastnila pořadu Čtyři svatby a soutěže Co na to Češi? A její plány do budoucna? Lákalo by ji přihlásit se do reality show Robinsonův ostrov!

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Přemek z Výměny manželek: Nevěřím, že Gábina přestala pít
Lži a mýty o alkoholu

TO JE PROMĚNA: V Gábině z Výměny byste oteklou alkoholičku těžko hledali! Změnila se k nepoznání

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz