Kaufland

Prodavačka v Kauflandu prodávala s hákovým křížem na ruce!

Prodavačka v Kauflandu prodávala s hákovým křížem na ruce!
Zdroj: nyx.cz

Neuvěřitelnou drzost prokázala pokladní jednoho pražského Kauflandu. Zákazníky obsluhovala s odkrytým neonacistickým tetováním na předloktí, kterému vévodí hákový kříž. Fotografie pokladní v tričku "Z lásky k Česku" už koluje sociálními sítěmi.

Mimořádný skandál teď řeší řetězec Kaufland v Česku. Na jedné z jeho poboček v Praze-Michli dnes prodávala mladá prodavačka s nepokrytě neonacistickým tetováním na předloktí, které ani neměla zakryté rukávy. Informaci jako první přinesl server Extra.cz

Fotografii prodavačky pořídil náhodný zákazník, který ji hned umístil na sociální síti a informoval o tom telefonicky i vedoucí prodejny. Ta slíbila, že bude situaci hned řešit.

Na nezakrytém předloktí má prodavačka tetování se zřetelnou nacistickou svastikou. Tetování obsahuje ještě hajlujícího muže a bránu, která připomíná vchod do koncentračního tábora.

Související obsah

Kromě více méně usměvného detailu, že prodavačka se svastikou obsluhuje v tričku s reklamním sloganem "Z lásky k Česku", se zřejmě žena dopustila i trestného činu podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka (§ 403). A to navíc v německém obchodním řetězci, kterému tak poškodila jméno.

Redakce TN.cz už kontaktovala mluvčího společnosti Kaufland v Česku Michaela Šperla. Ten je momentálně v zahraničí, ale o případu ví. Potvrdil, že vedení společnosti ho řeší. Podrobnější informace slíbil dodat ve čtvrtek.

Zdroj: nyx.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Přes internet si koupil nové boty. Když se v nich prošel ve sněhu, byl v šoku, jaké stopy zanechávají!

Vandalové jí nastříkali na dveře hákový kříž. Odstranila ho tak, jak by to udělal Harry Potter!

Nechtěné tetování? Zbavte se ho jednou provždy!

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz