Láska

Muž celé dny vysedával u dveří! Krásný příběh dojímá statisíce lidí

Muž celé dny vysedával u dveří! Krásný příběh dojímá statisíce lidí
Zdroj: Twitter

Obrovským hitem internetu se stala fotografie muže zírajícího skrz dveře do pokoje manželky. Ačkoli se na první pohled snímek nezdá být ničím zvláštním, doprovází ho dojemný příběh, který hřeje u srdce statisíce lidí.

Několik dní jen tak seděl u dveří a povídal. Nezasvěcený člověk by si mohl myslet, že John Newman je případ pro psychiatra, ale opak je pravdou. Má to v hlavě i srdci natolik srovnané, že příběh jeho a manželky dokázal dojmout nejen příbuzné, ale i tisíce lidí po celém světě.

Láska s velkým "L". Tak všichni mluví o vztahu, který mezi Johnem a jeho manželkou je. Právě ona je totiž za dveřmi, leží v pokoji a nesmí se k rodině ani přiblížit. Nařídili jí to lékaři kvůli vážné nemoci, která by mohla mít dopad i na zdraví rodiny.

Marci (49) diagnostikovali rakovinu štítné žlázy v říjnu loňského roku. Po chirurgickém odstranění nádoru musela podstoupit ještě pětidenní ozařování radioaktivním jódem, aby lékaři zničili všechny rakovinotvorné buňky.

Vše sice dopadlo dobře, několik dní po léčbě musela ale Marci zůstat izolovaná od ostatních, aby svou rodinu nevystavila nebezpečnému záření.

Související obsah

"První den se můj otec posadil venku na zahradě a mluvil s ní přes okno. Poslední dva dny si před dveře postavil malý stolek a neustále se jí věnoval, aby nezůstala sama," prozradila jejich 17letá dcera Mackenna. Byla to právě ona, kdo zveřejnil fotografii na sociálních sítích. Ohlasy lidí jsou neskutečně pozitivní, z příběhu se stal internetový virál.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAGÉDIE: Chlapec si dal jídlo, které zbožňují lidé po celém světě! Potom zemřel

VIDEO: Barvoslepý chlapec díky speciálním brýlím poprvé uviděl barvy! Jeho reakce vás rozpláče

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz