Vyrazili jsme mezi české zpěváky, kterým se z hrdla linou černošské rytmy.
Když se řekne gospel, většina z nás si vybaví kostel někde na jihu Spojených států, který se otřásá v základech při rytmickém a tak trochu živelném zpěvu černošského sboru.
Aleš Vašíček nevyrazil na gospel do Ameriky, ale na pražské Vinohrady - do sboru, ve kterém převažovaly křehké blondýnky. Že to v kostele dokážou rozbalit s bezmála černošskou energií, vás přesvědčí v reportáži.
Další reportáže z magazínu Víkend najdete ZDE.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz